Monday, November 27, 2006

Programy partnerskie

Programy Partnerskie
Polegają na reklamowaniu produktów bądź usług danego zleceniodawcy, który w zamian za to dzieli się zyskiem z nami. Do tego oczywiście potrzebna jest nam własna strona internetowa na której umieścimy linki do reklamodawcy. Zazwyczaj zarabiamy w tych programach w następujący sposób:

* Płatne kliknięcia
* Prowizja
* System poleconych

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma programami.
Bankowo - kredytowe
mBank

Na czym polega system poleceń?
Chcemy powiększyć grono mBank.net.pl z Twoją pomocą. Na Twoim koncie partnera umieściliśmy specjalne banery, eBook i Twój link. Wszystko to służy do polecania naszego programu partnerskiego. Jeśli pozyskasz za pomocą tych narzędzi nowego, aktywnie sprzedającego uczestnika mBank.net.pl, będziesz otrzymywać równowartość 10 % wypracowanej przez niego prowizji! Ty i polecony przez Ciebie uczestnik możecie tylko na tym zyskać.

EasyMoney
Easy Money to program partnerski skierowany do właścicieli serwisów internetowych, umożliwiający zarabianie w sieci przy minimalnym wysiłku i bez żadnych dodatkowych kosztów. W Easy Money gromadzisz punkty, które możesz wymienić na gotówkę. 1 pkt ma równowartość 5 groszy. Już na samym wstępie, po zarejestrowaniu się w programie, otrzymujesz 100 pkt. Otrzymujesz prowizję zgodną z tabelą wynagrodzeń za użytkownika, który po kliknięciu w reklamę Easy Money na Twojej stronie przejdzie na stronę Produkty Finansowe, w ciągu tygodnia zamówi usługę finansową oraz w ciągu 3 miesięcy ją uruchomi to możesz otrzymać nawet 8000 pkt za kredyt mieszkaniowy, 800 pkt za konto, 600 pkt za kartę zgodnie z tabelą wynagrodzeń. Po miesiącu współpracy będziesz mógł zarabiać na unikalnych kliknięciach we wszystkie reklamy na Twoich stronach. Po miesiącu współpracy możesz zarabiać na polecaniu Easy Money. Dodatkowe 100 pkt. możesz otrzymać za nowego aktywnego uczestnika programu.

Księgarnie internetowe
Helion
Bardzo solidne wydawnictwo specjalizujące się w tematyce komputerowej oraz informatycznej, nie ma poziomów poleconych, prowizja 5%. Helion oferuje bardzo bogatą dokumentację i całą masę różnych pluginów do wyświetlania na stronie np. losowe książki z danej kategorii tematycznej. Minimum do wypłaty to 50 zł.

OnePress

Księgarnia internetowa prowadzona przez te same osoby które prowadzą wydawnictwo Helion, oferują takie same narzędzia partnerskie dla webmastera. Helion wydaje literature informatyczną a OnePress biznesową, pomimo że są to dwa odrębne wydawnictwa to prowadzą je te same osoby. Obydwie umowy wysyła się na ten sam adres i w jednej kopercie. Minimum do wypłaty to 50 zł.

Lideria
Internetowa księgarnia sprzedająca różne książki. Warunki programu partnerskiego są podobne jak w innych księgarniach - 5% prowizji od wartości dokonanych zakupów. Minimum do wypłaty wynosi 50 zł netto, czyli trzeba zarobić około 57 zł brutto.

Aragon
Księgarnia internetowa płaci 5% wartości zamówienia. Istnieje możliwość wystawienia faktury dla osób prowadzących działalność gospodarczą . Osoby prywatne mogą ze środków zgromadzonych w Programie partnerskim zamówić dowolnie wybraną książkę (lub kilka książek) lub dostać wypłate na konto bankowe (umowa zlecenie).

Komputerowe i Internetowe
Polskie Centrum Reklamy

Bardzo dobra firma skupiająca już kilkanaście tysięcy użytkowników. Dzięki niej można wypromować swoją stronę lub zarabiać. Prowizja dla partnerów to 25% od poleconych osób.

Aukcje Internetowe i przetargi
Świstak

2 rodzaje wynagrodzenia w systemie partnerskim do wyboru:

* Dodatkowe Srebrne - Za każdą zarejestrowaną dzięki Tobie osobę, która otrzyma pierwszy pozytywny komentarz, dostaniesz 100 srebrnych (wirtualna waluta Świstaka) oraz dodatkowe 400 jeśli ta osoba zostanie listownie zweryfikowana czyli dokona Pełnej Weryfikacji.
* Prowizja - Od momentu wprowadzenia płatności, przez rok otrzymasz 25% prowizji wpłaconej przez poleconą osobę. Opcja przeznaczona jest tylko dla firm.

Swistak - darmowe aukcje internetowe
Aukcje24
Bardzo dobre warunki w programie partnerskim. Wypłacają Tobie od 4 do 10 zł, gdy polecony przez Ciebie użytkownik wystawi u nich dowolną aukcję lub weźmie udział w jakiejkolwiek licytacji! Dodatkowo za każego zarejestrowanego użytkownika otrzymasz 1 zł !

Aukcje24.pl
Laudus - platforma przetargowa
Chcesz szybko i tanio kupić towar lub usługę ? Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przetargu - bez żadnych opłat, wystarczy tylko rejestracja w serwisie.
Program Partnerski polega na umieszczeniu reklamy w postaci odnośnika tekstowego na swoich stronach WWW. Gdy odwiedzający Twoją stronę kliknie na odnośnik tekstowy, a następnie zarejestruje się w serwisie laudus w przeciągu 30 dni od daty pierwszego wejścia, zostanie Twoim Użytkownikiem i będziesz mógł zarabiać, dzięki jego aktywaności w naszym serwisie. Jeżeli konto Użytkownika zostanie aktywowane, to z tego tytułu otrzymasz prowizję w wysokości 5 zł. Dodatkowo otrzymasz 20 zł za każdy przetarg zakończony przez Twojego Użytkownika, w którym wybierze ofertę dowolnego dostawcy.

Adblock
Zakłady bukmacherskie
Expekt

Internetowy zakład bukmacherski. Nie pobierają 10% podatku od wygranej. Za każdego zarejestrowanego gracza z naszego linku polecającego przez rok czasu dostajemy 20% prowizji od jego wygranych. 5 poziomów poleconych! Pieniądze są wypłacane na Twoje konto gracza (można je wypłacić na konto bankowe, lub wykorzystać w zakładach bukmacherskich). Minimum do wypłaty to 10 zł, za przelew nie jest pobierana prowizja. Aby być w programie partnerskim, trzeba mieć konto gracza, ale nie trzeba grać i obstawiać wyników meczów, można być tylko w programie partnerskim

expekt
Sklepy Internetowe
Programy Partnerskie - Bardzo dobry system partnerski skupiający kilka sklepów internetowych oraz usługi hostingowe. Wynagrodzenie: 10% w systemie polecającym oraz od 10 do 25% ze sprzedanych produktów.

Programy Partnerskie
Google AdSense

W Google AdSense zarabiamy na wyświetlaniu banerów, oraz reklam kontekstowych (skierowanych na treść strony). Zarabiamy głównie za czyjeś klikanie w nie, ale przy dużej ilości wyświetlonych reklam, otrzymujemy bonus za wyświetlenia - koszt za tysiąc wyświetleń. Bardzo restrykcyjnie firma podchodzi do użytkowników którzy próbują sami sobie nabijać kasę, po prostu konta są likwidowane.
Jeśli chodzi o zarobki, to nie ma reguły ile konkretnie otrzymujemy za każdego klika, czy wyświetlenie. Wszystko zależy od tego jakie środki na reklamę wydał reklamodawca, oraz jakie korzyści z tytułu reklamy osiągnął.
Możemy dodatkowo zarabiać na promowaniu Google Firefoxa. Jeśli jakaś osoba pobierze program i pierwszy raz uruchomi go na swoim komputerze wtedy otrzymamy dodatkowe pieniądze. Google jest największą i najstabilniejszą firmą z pośród konkurencji .
Płatność realizowana jest n dzień dzisiejszy za pomocą czeku po uzyskaniu 100$.
Googla umożliwia ustalenie własnych wymiarów banera, oraz jego kolorów, dzięki czemu bez żadnego trudu wpasujemy reklamę w naszą stronkę. Jeśli uznamy, że reklamy wyświetlane na naszej stronie stanowią konkurencję dla naszych interesów, możemy bez problemu zablokować wyświetlanie jakiejś reklamy strony.
ZANOX

Mozesz zarabiac z zanox, jesli zamiescisz reklame na swojej stronie internetowej lub w swojej poczcie e-mail. Mozna przy tym zarabiac na rózne sposoby. Otrzymujesz np. prowizje, jesli przez twoja reklame dojdzie do kupna reklamowanego towaru.

* Zarejestruj sie w zanox.
* Zglos sie nastepnie jako partner do programów partnerskich. Otrzymasz wiadomosc e-mail z informacja, czy zostales dopuszczony do wybranego przez ciebie programu partnerskiego.
* Po dopuszczeniu umiesc kod HTML na swojej stronie lub w poczcie e-mail i od tej chwili mozesz zarabiac.

Kliknij w baner
www.zanox.com
WebSite

Umieszczasz specjanlny KOD na swojej stronie, który wyświetla banery stron uczestniczących w systemie i płatne banery sponsorów za które otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 0.15 zł za każdy klik w baner.
Chcesz dwukrotnie podnieść oglądalność twojej strony za darmo? KLIKNIJ TUTAJ
AdBid
System stworzony jest dla firm poszukujących skutecznej reklamy, oraz do właścicieli serwisów, którzy pragną zwiększyć potencjał finansowy swojej strony. Zbudowany jest on na modelu CpC ( Cost per Click ) koszt za kliknięcie. Model ten, stanowi jeden z najbardziej skutecznych sposobów reklamy. Opłaty pobierane są jedynie na podstawie wejść na stronę reklamowaną.

SoundCash

Serwis SoundCash rozpoczął działalność w dniu 01.10.2005 r.. Oferuje możliwość zarobku webmasterom posiadającym własny serwis www. Bez względu na wielkość serwisu jaki posiadasz, już od dzisiaj możesz rozpocząć zarabiać na każdym użytkowniku, który odwiedzi Twój serwis. Serwis przyjmuje zlecenia od firm, które chcą promować swoje oprogramowanie komputerowe w internecie, a Ty jako uczestnik programu partnerskiego - będziesz mógł promować to oprogramowanie w swoim serwisie i zarabiać na tym. Co bardzo istotne - oprogramowanie zleceniodawców nie jest dialerem, spyware ani żadnym innym tego typu programem narażającym użytkownika na bezpośrednie straty finansowe. Serwis nie prowadzi też w żadnym wypadku polityki instalowania oprogramowania bez wiedzy i zgody użytkownika. Nie prowadzi finansowania wypłat dla partnerów ze środków otrzymanych dopiero po instalacji oprogramowania od zleceniodawców - posiada na ten cel własne środki finansowane.

No comments: